Strzyżenie, rozczesywanie, pielęgnacja i bezpieczna kąpiel dla psów ras dużych i olbrzymich

Oferujemy profesjonalną opiekę oraz bezpieczeństwo dla psa również w trakcie kąpieli.
Nasi Klienci to: Berneński Pies Pasterski, Golden Retriever, Bernardyn, Nowofunland, Owczarek Niemiecki, Sznaucer Olbrzym, Amstaff, Owczarek Collie, Czarny Terier Rosyjski, Husky, Alaskan Malamute, Spaniel, Seter oraz wiele innych psiaków ras dużych i olbrzymich. Zadzwoń i umów się: 531-31-18-18!

Mamy doświadczenie od 2010 roku

Możemy pochwalić się certyfikatami i wygranami naszych Klientów na konkursach!

Bezpieczna kąpiel dla psów ras dużych i olbrzymich

Nie kąpiemy psów w niestabilnych plastikowych wanienkach dobrych dla małych Yorków. Mamy duże stanowisko, gdzie bezpiecznie wchodzimy na czas kąpieli nawet z największymi Klientami.

Sprawnie wyczesujemy i suszymy duże psy

Dzięki sprzętowi odpowiedniemu dla dużych psów oraz doświadczeniu, wyczesywanie i suszenie trwa u nas relatywnie krótko.

Dogadujemy się również z niespokojnymi psami

Zazwyczaj nasi wielcy Klienci są bardzo przyjacielscy. Jeśli jednak Twój pies jest niegrzeczny u fryzjera, na wszelki wypadek weź kaganiec i zostań z nami na czas wizyty.

Więcej zadowolonych psiaków możesz zobaczyć w naszej galerii na facebooku 🙂

Jak się przygotować do wizyty?

  • Przed wizytą wyjdź z psem na spacer - będzie spokojniejszy, jeśli nie będzie mu się spieszyło do toalety 😉
  • Przede wszystkim: zadzwoń wcześniej, żeby umówić się na wizytę! Opowiesz nam o swoich potrzebach, ustalimy wstępną cenę (na konkretną kwotę umówimy się dopiero w Salonie, gdy zobaczymy Twojego pupila 🙂 Uzgodnimy konkretny termin strzyżenia - Twój podopieczny nie będzie się zbędnie stresował długim czekaniem.

Co zrobić, gdy Twój pies boi się strzyżenia?

  • Jeśli masz od niedawna szczeniaczka, możesz z nim przyjść do nas na pierwszą bezpłatną wizytę. Zaznajomimy go ze sprzętem, aby w przyszłości się go nie bał. Możemy też wykonać drobne zabiegi pielęgnacyjne, w tym strzyżenie higieniczne okolic genitalii.
  • Regularnie baw się ze swoim psem, jeżdżąc mu po grzbiecie włączoną maszynką do strzyżenia albo ciachając mu przy uszach nożyczkami (dbaj przy tym o Wasze wspólne bezpieczeństwo!). Kiedy urwis się uspokaja, dawaj mu nagrodę. Podobnie postępuj, czesząc psa.
    Po jakimś czasie nagrody nie powinny już być potrzebne, a piesek, który do tej pory bał się groomera, polubi wizyty!
  • Twój pies może próbować gryzienia, gdy poczuje się zagrożony naszymi zabiegami? Jeśli masz dopasowany kaganiec, weź go ze sobą, nawet, jeśli prawdopodobnie się nie przyda 🙂 W razie potrzeby może być lepszy, niż jeden z tych, które mamy pod ręką.

Czego nie robimy?

  • Nie trzymamy psów w klatce - po strzyżeniu Twój pies czeka na Ciebie w przestronnym pomieszczeniu.
  • Nie suszymy psów w suszarkach klatkowych - u nas nie muszą się niepotrzebnie stresować!
  • Nie usypiamy psów ani nie stosujemy środków uspokajających. Jeśli Twój pies jest tak niespokojny podczas strzyżenia, że naraża się na niebezpieczeństwo, zgadzamy się na przyjęcie zwierząt, które są pod wpływem lekarstw podanych przez lekarza weterynarii. Zawsze jednak wcześniej próbujemy strzyżenia bez takich środków: prawie zawsze z sukcesem! 🙂