Strzyżenie psów wielorasowych

Zadzwoń: 531-31-18-18!

Mamy doświadczenie od 2010 roku

Możemy pochwalić się certyfikatami i wygranami naszych Klientów na konkursach!

Dobierzemy dobrą fryzurę i sposób pielęgnacji

Zaproponujemy fryzurę, która powinna pasować Twojemu psu

Dogadujemy się również z niespokojnymi psiakami

Zazwyczaj ładnie i sprawnie radzimy sobie także z psami, które lubią psocić albo nie lubią się strzyc.

Więcej zadowolonych psiaków możesz zobaczyć w naszej galerii na facebooku 🙂

Jak się przygotować do wizyty?

 • Przed wizytą wyjdź z pieskiem na spacer - będzie spokojniejszy, jeśli nie będzie mu się spieszyło do toalety 😉
 • Jeśli Twój podopieczny lubi pobrudzić się w zabawie, a nie chcesz go u nas kąpać, wypluskaj go dzień wcześniej w domu. Warto jednak zrobić to u nas: za jedyne 20 zł więcej masz gwarancję doboru kosmetyków, które nadadzą objętość fryzurze i nasycą kolor włosa.
 • Przede wszystkim: zadzwoń wcześniej, żeby umówić się na wizytę! Opowiesz nam o swoich potrzebach, ustalimy wstępną cenę (na konkretną kwotę umówimy się dopiero w Salonie, gdy zobaczymy Twojego pupila 🙂 Uzgodnimy konkretny termin strzyżenia - Twój podopieczny nie będzie się zbędnie stresował długim czekaniem.

Co zrobić, gdy Twój pies boi się strzyżenia?

 • Jeśli masz od niedawna małego pieska, możesz z nim przyjść do nas na pierwszą bezpłatną wizytę. Zaznajomimy go ze sprzętem, aby w przyszłości się go nie bał.
 • Regularnie baw się ze swoim psem, jeżdżąc mu po grzbiecie włączoną maszynką do strzyżenia albo ciachając mu przy uszach nożyczkami (dbaj przy tym o Wasze wspólne bezpieczeństwo!). Kiedy mały urwis się uspokaja, dawaj mu nagrodę. Podobnie postępuj, czesząc psa.
  Po jakimś czasie nagrody nie powinny już być potrzebne, a piesek, który do tej pory bał się groomera, polubi wizyty!
 • Twój pies może próbować gryzienia, gdy poczuje się zagrożony strasznymi nożyczkami? Jeśli masz dopasowany kaganiec, weź go ze sobą, nawet, jeśli prawdopodobnie się nie przyda 🙂 W razie potrzeby może być lepszy, niż jeden z tych, które mamy pod ręką.

Czego nie robimy?

 • Nie trzymamy psów w klatce - po strzyżeniu Twój pies czeka na Ciebie w przestronnym pomieszczeniu.
 • Nie suszymy psów w suszarkach klatkowych - u nas nie muszą się niepotrzebnie stresować!
 • Nie usypiamy psów ani nie stosujemy środków uspokajających. Jeśli Twój pies jest tak niespokojny podczas strzyżenia, że naraża się na niebezpieczeństwo, zgadzamy się na przyjęcie zwierząt, które są pod wpływem lekarstw podanych przez lekarza weterynarii. Zawsze jednak wcześniej próbujemy strzyżenia bez takich środków: prawie zawsze z sukcesem! 🙂