Kąpiel i suszenie dla psów i kotów

Oferujemy profesjonalną opiekę oraz bezpieczeństwo dla każdego psa lub kota również w trakcie kąpieli. Zadzwoń: 531-31-18-18!

Mamy doświadczenie od 2010 roku

Możemy pochwalić się certyfikatami i wygranami naszych Klientów na konkursach!

Bezpieczna kąpiel również dla psów ras dużych i olbrzymich

Nie kąpiemy psów w niestabilnych plastikowych wanienkach dobrych tylko dla małych piesków. Mamy duże stanowisko, gdzie bezpiecznie wchodzimy na czas kąpieli nawet z największymi Klientami.

Sprawne wyczesywanie i suszenie

Dzięki sprzętowi odpowiedniemu dla zwierzaków od najmniejszych do największych oraz dzięki doświadczeniu, wyczesywanie i suszenie trwa u nas relatywnie krótko.

Dobrze dobrane profesjonalne kosmetyki

Używamy kosmetyków All System i innych wiodących marek. Dobieramy je do typu włosa i koloru Twojego zwierzaka, dzięki czemu w bezpieczny sposób przywrócimy sierści jej idealną strukturę i zadbamy o kolor.

Więcej zadowolonych psiaków i kociaków możesz zobaczyć w naszej galerii na facebooku 🙂

Jak się przygotować do wizyty?

  • Przed wizytą wyjdź z psem na spacer - będzie spokojniejszy, jeśli nie będzie mu się spieszyło do toalety 😉
  • Przede wszystkim: zadzwoń wcześniej, żeby umówić się na wizytę! Opowiesz nam o swoich potrzebach, ustalimy wstępną cenę (na konkretną kwotę umówimy się dopiero w Salonie, gdy zobaczymy Twojego pupila 🙂 Uzgodnimy konkretny termin strzyżenia - Twój podopieczny nie będzie się zbędnie stresował długim czekaniem.

Co zrobić, gdy Twój pies boi się strzyżenia?

  • Jeśli masz od niedawna szczeniaczka, możesz z nim przyjść do nas na pierwszą bezpłatną wizytę. Zaznajomimy go ze sprzętem, aby w przyszłości się go nie bał. Możemy też wykonać drobne zabiegi pielęgnacyjne, w tym strzyżenie higieniczne okolic genitalii.
  • Regularnie baw się ze swoim psem, jeżdżąc mu po grzbiecie włączoną maszynką do strzyżenia albo ciachając mu przy uszach nożyczkami (dbaj przy tym o Wasze wspólne bezpieczeństwo!). Kiedy urwis się uspokaja, dawaj mu nagrodę. Podobnie postępuj, czesząc psa.
    Po jakimś czasie nagrody nie powinny już być potrzebne, a piesek, który do tej pory bał się groomera, polubi wizyty!
  • Twój pies może próbować gryzienia, gdy poczuje się zagrożony naszymi zabiegami? Jeśli masz dopasowany kaganiec, weź go ze sobą, nawet, jeśli prawdopodobnie się nie przyda 🙂 W razie potrzeby może być lepszy, niż jeden z tych, które mamy pod ręką.

Czego nie robimy?

  • Nie trzymamy psów w klatce - po strzyżeniu Twój pies czeka na Ciebie w przestronnym pomieszczeniu.
  • Nie suszymy psów w suszarkach klatkowych - u nas nie muszą się niepotrzebnie stresować!
  • Nie usypiamy psów ani nie stosujemy środków uspokajających. Jeśli Twój pies jest tak niespokojny podczas strzyżenia, że naraża się na niebezpieczeństwo, zgadzamy się na przyjęcie zwierząt, które są pod wpływem lekarstw podanych przez lekarza weterynarii. Zawsze jednak wcześniej próbujemy strzyżenia bez takich środków: prawie zawsze z sukcesem! 🙂